Prowadzone rejestry, ewidencje i archiwa

Wykaz prowadzonych rejestrów, ewidencji i archiwów oraz sposoby i zasady udostępniania danych w nich zawartych:

1. Rejestry:
    - rejestr skarg i wniosków.

W prowadzonym w Zarządzie Dróg Powiatowych w Płocku rejestrze skarg i wniosków odnotowane są:
    - nazwa instytucji, imię i nazwisko i adres zainteresowanego,
    - przedmiot skargi, zażalenia
    - do kogo skierowano skargę, zażalenie z podaniem terminu załatwienia,
    - sposób załatwienia skargi, zażalenia,
    - kogo zawiadomiono o sposobie załatwienia skargi, zażalenia i data wysłania zawiadomienia.

2. Ewidencje:
    - ewidencja dróg i mostów.

Prowadzona przez Zarząd Dróg Powiatowych w Płocku ewidencja dróg i mostów udostępniana jest zainteresowanym osobom w godzinach pracy Zarządu.

3. Archiwa:
    - archiwum zakładowe Zarządu Dróg Powiatowych w Płocku.

Udostępnianie akt dla celów urzędowych odbywa się za zgodą kierownika komórki organizacyjnej, z której dane akta pochodzą.
    Wydawanie akt poza obręb jednostki organizacyjnej następuje wyłącznie za zgodą dyrektora, na podstawie pisemnego wniosku zainteresowanego.
    Korzystanie z akt dla celów urzędowych odbywa się wyłącznie na podstawie karty udostępniania akt. Fakt wypożyczenia akt osoba wypożyczająca potwierdza własnoręcznym podpisem w rejestrze wydanych materiałów, natomiast przy zwrocie akt archiwum zakładowego kwituje ich zwrot.

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 04 marca 2016 08:47
Dokument wprowadzony do BIP przez: Adam Kosiński
04 marca 2016 08:50 (Adam Kosiński) - Zmiana treści zakładki.
04 marca 2016 08:47 (Adam Kosiński) - Dodanie nowej zakładki.